“1. Uluslararası Avrasya Sağlık Turizmi Kongresi” ertelenmiştir.

26-29 Eylül 2016 tarihleri arasında Kazakistan’da düzenlenmesi planlanan “1. Uluslararası Avrasya Sağlık Turizmi Kongresi” ertelenmiştir. Kongre tarihi daha sonra bu sayfa üzerinden duyurulacaktır. Gönderilen bildiri özetleri ile birlikte tarihler yeniden belirlenene kadar gönderilecek özetler de değerlendirmeye alınacaktır. İlgililere duyurulur.

“1. Uluslararası Avrasya Sağlık Turizmi Kongresi”
Düzenleme Kurulu

SOSYAL ETKİNLİKLER

1.Gün ( 25/26 Eylül )
İstanbul – Çimkent

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Air Astana kontuarı önünde 25 Eylül 2016 Pazar  saat  19:55’te buluşma. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Air Astana’nın KC912 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:55’te Almata’ya hareket. Yerel saat ile 26 Eylül 2016 Pazartesi saat 06:05’te varışın ardından 07:35’te Air Astana’nın KC971 sefer sayılı uçuşu ile Çimkent’e hareket (varış 09:00). Kongre kayıt işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından Rixos Çimkent Otel’e yerleşme. Otele giriş işlemlerinin ardından yarım gün TÜRKİSTAN GEZİSİ.


2.Gün (27 Eylül)
Çimkent

Otelide sabah kahvaltısının ardından 1. Uluslararası Avrasya Sağlık Turizmi Kongresi’nin gerçekleştirileceği Ahmet Yesevi Üniversitesi’ne geçiş. Kongre Sunumları (Tam Gün) ardından otele hareket.
Geceleme Rixos Çimkent Otel.


3.Gün (28 Eylül)
Çimkent

Otelde sabah kahvaltısının ardından 1. Uluslararası Avrasya Sağlık Turizmi Kongresi’nin gerçekleştirileceği Ahmet Yesevi Üniversitesi’ne geçiş.  Kongre Sunumları (Tam Gün) ardından saat 21:50’de Çimkent’ten ayrış , Almata’ya hareket  ve Rixos Almata Otel’e yerleşim.


4.Gün (29 Eylül)
Almata

Otelde sabah kahvaltısının ardından tam gün ISSYK LAKE Turu.Turun ardından geceleme Rixos Almata Otel.


5.Gün (30 Eylül)
Almata - İstanbul

Otelimde yapılacak sabah  kahvaltısının ardından yarım günlük ALMATA Şehir Turu. Turun ardından  havalimanına hareket ve bagaj işlemleriminin gerçekleştirilmesi. Saat 17:55’te Almata’dan hareket ve yerel saat ile 20:45’te İstanbul’a varış.


Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:


Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:


Kazakistan Tanıtım Rehberi

Düzenleyen Kurumlar

Destekleyen Kurumlar